Koszyk
×
0

Naturalne Skory Owcze

Darmowa wysyłka już od 200 zł !! Wszystkie skóry zamówione do 14:00 wysyłamy tego samego dnia !

Furryman

§1

 Formy płatności

  1. W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:
    • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
    • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
    • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu.

§2

 Formy dostawy i jej koszty

  1. W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:

Firma kurierska – dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Opłaty za przesyłkę kurierem są widoczene przy składaniu zamówienia i sa aktualizowane na bieżąco.


  • Najłatwiej:

Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – zapraszamy do siedziby firmy pod adres: Maruszyna os. Bukowa 39, 34-424. Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

No products in the cart.